Wizja zdrady – co robić

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć. Przeraża mnie wizja zdrady mojej żony. Wyczuwam, że jest coś nie tak. Nie ma już fascynacji nami, nie ma wspólnych dni, nie ma nawet wspólnych drobnych rzeczy, które razem byśmy robili. Nawet w kwestii intymności się pogorszyło. Obawiam się, że moje miejsce zajął ktoś inny. Mamy coraz więcej sprzeczek i nie wiem czy jest ze mną szczera, że codziennie zostaje po godzinach. Nie wiem co powinienem teraz zrobić. W sumie nie jestem pewien w jaki sposób zareaguję, jak cokolwiek się okaże. Proszę o poważne odpowiedzi.

Marlenka

Użytkownik

#2016-09-27 03:10:10 
Witaj. Często w związkach zdarza się, że ludzie się wypalają w tej miłości. Nie ma co od razu zakładać najgorszego, póki mocnych dowodów nie będzie. Dla świętego spokoju powinieneś wynająć sobie jakiegoś specjalistę. Uważam, że szczera rozmowa też może co nieco podpowiedzieć. Jeśli nie będzie skora do szczerych rozmów może coś ukrywać. Dlatego ja na twoim miejscu chyba bym właśnie tak zaczęła.

sniper91

Użytkownik

#2016-09-27 04:53:00 

cześć ja miałem podobnie. Najpierw straciliśmy wspólny mianownik, później coraz częstsze kłótnie i co najgorsze jej nawet te kłótnie byłby na rękę, bo miała pretekst by wyjść i się nie tłumaczyć. No i jak się okazało nie była szczera. Nie szukała ze mną kontaktów jakichkolwiek, bo dawał jej to ktoś inny. Oszukała mnie. Bolało jak cholera, ale to już za mną. Życzę ci, aby u ciebie okazało się inaczej. Znajdź dobre biuro detektywistyczne Jelenia Góra tu bym się na twoim miejscu kierował, przetestuj ja i w końcu przestań żyć złudzeniami. Powodzenia.

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-09-27 05:25:29 

Mnie facet zdradził. Zabrał pieniądze, oszukał. Polecam wam tego detektywa http://cdfox.pl/kontakt/detektyw-wroclaw/. W działaniu jest błyskawiczny. Boleć zawsze boli, to nie ma co się nastawiać, że poczujesz ulgę, ale to mija, a lepiej żyć w samotności i bez obaw niż z kimś, kto cię świadomie krzywdzi i nic sobie z tego nie robi.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-09-27 05:40:18 
racja, lepiej to sprawdź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015