Zabezpieczenie informatyczne firmy logistycznej – prośba o poradę

turbo_aiur

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Czy ktoś z Państwa prowadzi może firmę logistyczną albo chociaż dość wysoko pracuje w takim miejscu i zna dobre rozwiązania informatyczne wspierającego tego typu działalność? Moja firma nie rozwija się przez przestarzałe rozwiązania, które nie oferują żadnej w zasadzie wydajności i szukam w zasadzie firmy, która odpowiednio się tym zajmie.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-09-25 23:36:19 
Zobacz sobie kolego na stronie think.pl system TMS dla transportu, bardzo ciekawe rozwiązanie, które być może w Twoim przypadku okaże się bardzo ciekawe, zależy czego konkretnie potrzebujesz. Ogólnie dobrzy specjaliści tam pracują, jak zadzwonić to pewnie doradzą coś interesującego.

grubson

Użytkownik

#2016-09-26 02:26:24 
Ja od dawna już korzystam z mobilnych systemów sprzedażowych Think, okazało się to być dobrym rozwiązaniem, choć początkowo sceptycznie podchodziłem do tematu bo specjalnie się na tym nie znam i nie wierzę w nowoczesne technologie :P generalnie musze powiedzieć, że faktycznie sami zaproponowali różne ciekawe rozwiązania i naprawdę wiedzieli czego potrzebuję.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-26 04:59:25 
transport to jedno, ale potrzebuję też czegoś do ogarnięcia samego magazynu. Obecny system pęka w szwach, a znalezienie czegoś w tych wszystkich danych stało się mocno upierdliwe. Ludzie mi narzekają że bezsensownie tracą czas na poszukiwania towaru…

hans_kloss

Użytkownik

#2016-09-26 06:05:41 
no to ogólnie też możesz skorzystać od Think z programu zarządzającego magazynem, z tego akurat nie korzystam, ale wiem, że coś takiego również posiadają. Zresztą tak jak mówiłem, zadzwoń po prostu i popytaj :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015