Jubileusz firmy

melonowa

Użytkownik

#2015-06-16 13:15:03 
Firma, którą zarządzam po raz drugi obchodzi okrągły jubileusz powstania. Tym raze świętujemy 10 lat działalności i oczywiście mam nadzieje, że na tym nie będziemy kończyć. W ramach naszego święta, chcemy przygotować pakiet upominków dla pracowników i klientów. Czy zwykłe szare torby można przemienic na coś kolorowego, żeby wizualnie wyglądało to reprezentacyjnie.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-09-20 04:02:14 
Zarządzasz firmją i nie wiesz :) Pewnie, że można, bo papier jako taki idealnie nadaje się do tworzeni większych i bardziej skompikowanych form. System nanoszenie kolorów jest już bardziej skomplikowany, ale to musi wytłumaczyć jakiś specjalista z branży.

melonowa

Użytkownik

#2016-09-20 05:23:40 
No widzisz nie znam, bo tego rodzaju sprawy załatwiał mój jednoosobowy dział marketingu. Jednak pracownika poszła na zwolnienie w związku z ciążą, a ja nie mam serca jej przeszkadzać.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-09-20 05:35:22 
No to prawie niespotykana sytuacja na polskim rynku pracy. W innych firmach to pracowniak najchętniej by 24 godziny na dobę trzymali.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-20 05:54:51 
Torby z nadrukami są świetne na tego typu okazje nie tylko z tego względu, że dobrze wyglądają, ale przede wszystkim dlatego, że są bardzo pojemne. Twórcy toreb papierowych muszą dbać o to, żeby torby były wytrzymałe.

Unixowy

Użytkownik

#2016-09-20 07:26:07 
Koniecznie kolor, tym bardziej, jeśli masz barwne logho firmy. Wydatek na pewno Cię czeka, ale przy takiej okazji kto by zwracał uwagę na koszty. Ważne, żeby pracownicy dostali coś w zamian za ciężką pracę.

sniper91

Użytkownik

#2016-09-20 09:50:05 
Wyobraźnie sobie, że ja już taką historię przerabiałem, bo sam jestem pracownikiem marketingu. Dość często korzystamy za przygotowanyh już propozycji, bo można szybko, ale zarazem z klasą kogoś obdarować czymś dobrym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015