Opinie o produkcie.

ronaldoVII

Użytkownik

#2015-06-16 11:08:14 
Kolega poleca mi kupno ciekawego produktu działającego na zasadzie hiszpańskiej muchy. Twierdzi, że efekty widać już po trzydziestu minutach. Chciałem zpytać czy stosowaliście już coś podobnego i czy faktycznie efekt jest taki szybki.

meski_typ

Użytkownik

#2016-09-20 01:01:52 
Pewnie kupuje ten produkt http://sexelixir.eu/ no i całkowicie ma racje. Nie ma na rynku chyba nic silniejszego. A czy efekt jest po pół godziny, u mnie nawet szybciej. Jak człowiek jest trochę nakręcony na seks, a do tego poda sobie dawkę tego specyfiku, to seks jest masakrycznie dobry.

ronaldoVII

Użytkownik

#2016-09-20 02:57:16 
Ktoś jeszcze ma takie zdanie…

lipnafaza

Użytkownik

#2016-09-20 04:18:20 
Wypowiem się jako jedna z użytkowniczek. Od niedawna jestem w posiadaniu tego srodka i na początku dość sceptycznie na to patrzyłam. Sytuiacje bywały różne i nie zawsze miałam ochotę na seks. Teraz też tak jest, ale na szczecie mam swój złoty środek na takie sytuacje. Działa po około pół godziny. To najsilniejsze afrodyzjaki, jakie znam.

bezzałogowy

Użytkownik

#2016-09-20 06:49:49 
Dzięki temu środkowi w końcu wiem co podnieca kobiete, mogę bardzo łatwo kontrolować jej i swoje potrzeby. Sprawa jest prosta, bo kilka kropel wystarczy, żeby wycisnąć z produktu maksimum wydajności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015