Drzwi szklane do wnętrza, szukam dostawcy

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Hej użytkownicy. Prowadzę własny salon piękności a że ostatnio jakoś dobrze nam się wiedzie to chcę zrobić delikatny remont. Przed wszystkim chcę wymienić stare drzwi na takie ładne i szklane, ktoś zna może firmę która dostarcza coś takiego?

grubson

Użytkownik

#2016-09-19 00:28:14 
Jak wpiszesz sobie w google drzwi szklane Poznań to znajdziesz sporo firmy które mają w ofercie ładne drzwi. Osobiście polecam wejść na stronę drzwiwloskie.pl. Jedna z lepszych firmy z tego co wiem a wielu moich znajomych zamawiało u nich takie rzeczy i jeszcze nie słyszałem złej opinii ;)

Yuriko

Użytkownik

#2016-09-19 02:48:10 
Kupowałem u nich drzwi drewniane na zewnątrz w Poznaniu i mogę powiedzieć że firma bardzo fajna. Chodzi mi o to że od początku od kiedy tam przyszedłem cały czas była miła i fachowa pomoc ;) Bardzo cenię sobie coś takiego szczególnie jak w jakimś temacie mam małe pojęcie :P

melonowa

Użytkownik

#2016-09-19 04:38:36 
Ja wam powiem że trochę się naszukałam drzwi dwuskrzydłowych na zewnątrz w Poznaniu aż w końcu trafiłam właśnie do nich. Teraz jak patrzę na ofertę to jestem w ciężkim szoku bo pamiętam jak jeszcze nie tak dawno mieli dużo mniej tego wszystkiego ;) Dobrze widzieć że idą do przodu.

grubson

Użytkownik

#2016-09-19 06:55:06 
No ciągle do przodu, raz szybciej a raz wolniej :D Z tego co wiem bo podpytałem trochę jak ostatnio u nich byłem to mówili że przez ostatnie lata sprzedaż mocno poszło da góry i to dzięki temu tak ciągle się trzymają :) Tak czy inaczej warci polecenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015