Jakie ubrania polecacie?

lipnafaza

Użytkownik

#2015-06-16 11:10:24 
Cześć ;) chcę sobie całkowicie odmienić swój dotychczasowy look ;) chcę zainwestować w jakieś nowe ubrania itp. problem w tym, że no jestem bardzo słabo obeznana z trendami modowymi.. tzn, opowiem może od początku. Zawsze lubiłam nietypowe ubrania i ogólnie takie oryginalne kreacje itp. ale ostatnio jak przyszłam tak ubrana to chłopak który mi się strasznie podoba wyśmiał mnie. Powiedział, że wstyd ze mną gdziekolwiek się pokazać. Dlatego już sama nie wiem.. może faktycznie przesadzam z tym jak się ubieram? Polecicie jakiś dobry sklep z ciuchami, który zdecydowanei stawia na jakieś ładne trendy i jest gwarancją, że będę dobrze wyglądała w ubraniach od nich?

melonowa

Użytkownik

#2016-09-14 00:44:00 
A może to po prostu coś nie tak z tym c hłoapkiem? Ja korzystam z szycia na miarę w Warszawie i ogólnie lubię dokładnie wiedzieć jak będą wyglądały moje finalne ubrania. Myślę, że takie coś by może Tobie też się spodobało? Skoro lubisz nietypowe ubrania i stawiasz na inne rozwiązania niż inni to zgłoś się do nich i opisz dokładnie czego potrzebujesz itp.

Marlenka

Użytkownik

#2016-09-14 01:41:11 
Po co chcesz zmieniać siebie? Chodź w tym co chcesz i zachowuj się tak, zebyś była sobą. Albo ktoś to pokocha albo po prostu nie pasujecie do siebie i tyle.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-09-14 03:17:08 
Ja polecam doskonale wyposażony sklep z ubraniami: https://303avenue.pl/pl/sklepy często robię tam zakupy ;) jak Ty usłyszałaś, że źle wyglądasz, tak ja zbieram ciągłe pochwały i komplementy jak kupuję ubrania od nich ;) także wydaję mi się, że takie coś by się przydało.. skorzystaj z tych ubrań i zobaczysz sama, że się o wiele lepiej poczujesz ze sobą. No i kto wie, może polubisz takie ubrania i stanie się to Twój nowy look?

mała_czarna

Użytkownik

#2016-09-14 06:00:45 
ja miałam podobną sytuacje jak Ty, ale ze swoją mamą. Jak byłam młodsza to powiedziała, że beznadziejnie się ubieram i wyrzuciła mi lwią część ubrań.. ehh no ale teraz mogę się ubierać jak chcę ;)

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-09-14 06:44:21 
Super ten sklep z ubraniami 303 Avenue co polecacie ;) na pewno zrobię tam jakieś zakupy dla siebie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015