trójmiasto autokomis skup gdzie?

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
hej, wiecie może gdzie mogę oddać auto do komisu w okolicach trójmiasta? i z korzystną ofertą, żeby się tym za mnie zajęli? niestety nie mam czasu zabrać się za to sama, bo praca dzieci, a zależy mi na sprzedaży samochodu w miarę szybko. dzięki!

hans_kloss

Użytkownik

#2016-09-13 06:14:58 

jest taki jeden fajny autokomis z wrocławia, ale mają swoją siedzibę właśnie w Sopocie, to można tam zobaczyć. Jak chcesz to zajrzyj na ich stronę superautomarket.pl/skup-aut-sopot/ od razu zajmują się twoim samochodem i nie musisz się zamartwiać formalnościami. Kumpel tam załatwiaj auto i sobie chwalił, bo go na bieżąco informowali co i jak i cenę też całkiem niezła, a zaoszczędził sporo roboty przy tym, nie musiał ani fotem robic ani ogłoszeń pisać, zajeli się tym za niego. wiec mysle ze to dobra opcja dla ciebie.

sniper91

Użytkownik

#2016-09-13 06:53:05 
ten autokomis jest spoko bardzo. załatwiałem tam auto do sprzedaży. szło się dogadać bez problemu. sami fachowcy, ograniczyli formalności do minimum. od razu bezpłatnie robią wycenę. potrzebują tylko podstawowych informacji o samochodzie. i reszte robią za ciebie. spisuja umowe i albo dają gotówke do reki albo przelew na zyczenie. polecam fajni ludzie no i w sopocie to blisko.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-09-13 08:37:20 
ja też tam byłam ale akurat kupowalam auto. fajnie, szybko, sprawnie, kupiłam sprawne ładne autko i śmiga bez problemu :) wiec polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015