Sposób na zajęcie czymś małego dziecka

Yuriko

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć wszystkim. Potrzebuję porad jak zająć czymś małe dziecko, żeby pozwoliło mi trochę popracować albo zająć się domowymi sprawami. Nie sądziłem że będzie to tak trudne wyzwanie pomimo napominań żony. Sytuacja jest taka że ona pracuje na normalnym etacie, a ja w domu, chciałbym utrzymać obecną wydajność a sprawia mi to coraz wieksza trudnosc bo wszystko jest na mojej glowiei zaczynam sie przez to coraz bardziej stresować.

Marlenka

Użytkownik

#2016-09-07 23:51:56 
Pomysl o kupnie bujaczka dla dziecka w którym bedzie moglo sie zrelaksować i pobawić grzechotkami albo innymi zabawkami. Warto również przemyśleć możliwość zakupu maty dla dziecka od Fisher Price. W moim przypadku mam 2 godziny dziennie z głowy i mogę zając się domem. Dzieci niekiedy potrzebują uwagi rodzica, ale potrafią również bawić się same. Jeśli odpowiednio podejdziesz do tematu to na spokojnie pogodzisz pracę z opieką i wszyscy beda zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie.

melonowa

Użytkownik

#2016-09-08 01:43:09 
Od siebie dodam że warto znaleźc niedrogi sklep z zabawkami edukacyjnymi. W ten sposób nie tylko zajmiesz dziecko ale także będzie mogło się ono w tym czasie rozwijać i produktywniej spedzic ten czas. Ja zawsze stawiam bujaczek albo rozkłądam mate w miejscu w którym wlasnie cos robie i zawsze jestem przy dziecko. Czasem troche mu pospiewam pogadam do niego i już jest mu raźniej. Polecam skorzystać ze sprawdzonych rodzicielskich sposobów :).

grubson

Użytkownik

#2016-09-08 03:37:43 
Cześć! Szukam zabawek dla 3 latka, ale znalazłem kilka fajnych rzeczy które teoretycznie są przeznaczone dla maluchów od 4 lat. Czy mimo to mogę je kupić? Pozdrawiam.

melonowa

Użytkownik

#2016-09-08 05:52:09 
Kupić możesz ale dziecku bym raczej nie dawała, nieważne jaka to jest zabawka i czy według nas jest bezpieczna to ktoś kto ją zaprojektował doszedł do takich wniosków z jakiegoś powodu. Lepiej nie ryzykować. Polecam zabawki dla 3-latków z Fisher Price firmy od wielu lat zajmującej się dostarczaniem bezpiecznych, sprawdzony i mądrych zabawek dal dzieci. Pozdrawiam serdecznie.

grubson

Użytkownik

#2016-09-08 06:29:02 
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

melonowa

Użytkownik

#2016-09-08 07:02:25 
Nie ma za co cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam również.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015