Zdrowe gotowanie

Unixowy

Użytkownik

#2015-06-16 10:58:43 
Od lat staram się dawać moim klinetom mnóstwo satysfakcji z jedzenia, które można u mnie zamówić. Moja restauracja jest znan właśnie z tego, że stosujemy w niej naturalne produkty i to najwyższej jakości. Ostatnio nie mieliśmy szczęcia jeśli chodzi o oleje, więc w tej kwestii potrzebuję pomocy i doradztwa.

grubson

Użytkownik

#2016-09-07 00:53:51 
Najlepsze są właśnie potrawy naturalne, a jak jeszcze sa robione według dawnych receptur to nic tylko siedzieć i konsumować. Pytasz pewnie o mozliwość kupna najlepszych produktów, wiec podpowiadam, ze można to zrobić w olejarni Olini, która od lat serwuje klientom oleje z najwyższej półki.

Unixowy

Użytkownik

#2016-09-07 02:12:34 
No właśnie o tym myślałem i po pierwsyzch odwiedzinach tego sklepu widzę, że to dobry kierunek. Szczególnie olej z lnu wytłoczony na zimno wydaje się interesujący. Moje sałatki już na niego czekają :)))

zuza

Użytkownik

#2016-09-07 03:03:31 
Natura w kuchni to cos zupełnie normalnego :)) To człowiek poszedł wcześniej w kierunku wykorzytania syntetycznych niekiedy produktów. Ale na szczęście te trendy się odwracają. Nie chodzi tylko o tradycyjne produkty spożywcze, ale też o nowości. Wielu pyta na przykład o sposoby spożywania nasion chia, jako jednego z rewolucyjnych produktów na odchudzanie.

mała_czarna

Użytkownik

#2016-09-07 03:52:50 
Kiedyś udało mi się być w takiej restauracji, jak ty prowadzisz. Ale to było w Wielkiej Brytanii. Tam pamiętam praktycznie wszystko pochodziło z miejscowej farmy. Produkowali tam praktycznie wszystko od tradycyjnyh roślin, przez przyprway, mięsa i różnego rodzaju oleje robioące różnicę w smaku.

Unixowy

Użytkownik

#2016-09-07 05:47:39 
No na moje szczęscie w Polsce to cały czas mało takich miejsc, dlatego zapraszam do siebie :)))

mirella

Użytkownik

#2016-09-07 06:33:10 
Ten dostawca powinien Ci podpasować. Fajnie, że można tam kupować na bieżąco produkty robione na bieżąco. Jak potrzebujesz trochę świeżego oleju to po prostu biuerzesz tyle ile potrzebujesz. Nie bedzie tak, jak z fryturami, gdzie dziesiątki litrów trzeba kupić, żebyb coś fajnego usmażyć. A później takie frytury to śmierdzą i zamiast przyciągać to odpychają swoim zapachem :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015