Koszt budowy parkingu przy restauracji

turbo_aiur

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Czy ktoś mi powie jaki może być koszt zakupu materiału i wykonania robocizny parkingu dla samochodów osobowych o wymiarach 30x20? Powierzchnia może i nieduża, ale chciałbym w końcu o nia zadbać i wyłożyć ładną kostką brukową. Mam nadzieję że mi pomożecie bo w sieci znalazłem rózne, czesto sprzeczne informacje.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-09-05 01:27:22 
A warto ci się w to bawić? Nie lepiej zainwestować w jakiś sprzęt kuchenny, albo w druga filię?

melonowa

Użytkownik

#2016-09-05 04:13:57 
Niedawno robiłam w domu podjazd i szerszy placyk dla aut gości. Ceny ułożenia kostki brukowej w Poznaniu są naprawdę różne z tego co się przyglądałam ale ja miałam szczescie bo mój znajomy pare miesiecy przede mna budował parking i polecił mi dobrą i niedrogą firmę. Odnosząc się do wypowiedzi koleżanki to jaki jest sens inwestowania w drugi punkt skoro pierwszy wymaga poprawek tak widocznych jak parking? Najpierw trzeba zrobić dobrze jedna rzecz a potem mozna isc dalej inaczej cały biznes rozsypie sie. 30x20 to nieduża powierzchnia, nie wydasz na to wielkich pieniedzy a porzadna prezencja na pewno przyciagnie nowych klientów.

sniper91

Użytkownik

#2016-09-05 04:52:53 
Masz sporo racji, w moim przypadku wystarczył remont dachu i odmalowanie elewacji a nowi klienci zaczeli sami mnie znajdować. Fakt że lokalizacja przy wylotówce z miasta na pewno ma duże znaczenie, ale gdyby lokal wyglądał źle to na pewno nikt by nie chciał nawet tu zajrzeć. Podsumowując estetyka ma olbrzymie znaczenie, dobry parking, nietonący w kałużach po deszczu również ma znaczenie. Nikt miło nie bedzie wspominal nawet najlepszego posilku w mokrych butach.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-05 07:26:19 
Zabrzmiało jak sentencja filozoficzna :D, ale nie można się nie zgodzić. Sprzęty kuchenne już mam, lokal prezentuje się dobrze, solą w oku jest niestety parking wiec nie ma co sie zastanawiac tylko trzeba zaczac dzialac, pzdr

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-09-05 07:57:55 
haha, może mnie śledzisz, ale miałam taką sytuację że poszłam na kolację ze znajomymi, podczas jazdy zaczal padac deszcz a ja tak sie rozgadałam ze podczas wysiadania postawiłam noge prosto w kaluze, taką do kostki :P. Masakra, tym bardziej ze byl tam facet który mi sie podobał, a tu taka wtopa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015