Czy opłaca się wymieniać oświetlenie na ledowe?

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Pytanie do osób posiadających w swoich domach ledy, czy opłaca się dokonywac wymiany żarówek? Jeśli tak to jakich oszczędności an rachunkach mogę się spodziewac? Z góry serdecznie dziękuję za pomocne odpowiedzi i pozdrawiam.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-09-05 00:33:04 
Hej, oszczędne ledy od kilku lat już mi towarzyszą w domu i jestem bardzo zadowolona z eksploatacji i rachunków. Płacę o wiele mniej niż dawniej, ale nigdy nie przeliczałam dokładnie jakie procentowe korzysci odnoszę. Jest taniej i to mnie cieszy.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-09-05 02:12:52 
Może ktoś jeszcze? Który sklep w ogóle polecacie w celu takich zakupów?

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-05 04:24:56 
Warto zajrzeć na gitmarket.pl który jest chyba najlepiej zaopatrzonym sklepem o bardzo niskich cenach. Zamówisz tam naprawdę wszystko, nawet niezawodne stateczniki do świetlówek. Wysyki realizują szybko i sprawnie, bez zbędnej zwłoki. W razie pytań pozostaję do usług, pzdr.

Marlenka

Użytkownik

#2016-09-05 05:41:47 
Szukam dla taty wentylatora i opraw przemysłowych do światła. Pomyślałam że ktoś mógłby mi tu pomóc ale nie wiem w którym temacie mam pisać, także mam nadzieję że mi pomożecie i dobrze trafiłam.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-05 06:23:58 
Pomożemy, nie ma problemu. Tu masz link do wentylatora - http://www.gitmarket.pl/wentylatory/, sam zamawiałem taki i mogę tylko poelcić bo pracuje cicho i równo, zużywa niedużo prądu. Znajdziesz tam też niedrogie oprawy przemysłowe z tego co wiem. Mój znajomy montował takie w firmie wiec miałem okazje sie im przyjrzeć, dotknąć i muszę ci powiedzieć że wykonanie i jakość materiałów jest bardzo bardzo dobra jak na taką cenę.

mirella

Użytkownik

#2016-09-05 07:14:53 

To mnie akurat nie dziwi bo dajmy na to taka lampa ogrodowa z ich sklepu prezentuje się naprawdę świetnie, świeci jasnym światłem a wydaje się przy tym być ciężką i solidną, a kosztuje o połowę taniej niż w innych sklepach które sobie sprawdziłam. Co jakiś czas zamawiam sobie u nich coś do ogrodu, albo jakies lampy stojące, czy lampki biurkowe bo lubię jak jest jasno i jak wystrój jest pełen, a nic tak nie dopełnia wnętrza jak źródło światła w ładnej estetycznej oprawie. Wyszło mi to iście poetycko, ale tak jest :D.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015