Mała architektura w ogrodzie

mała_czarna

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć wszystkim. Mam pytanie o małą architekturę ogrodową. Właśnie z rodziną wprowadziliśmy się do nowego domu, dopiero co wykończonego. Teraz chcemy zabrać się za ogród, który jak na razie nadal bardziej przypomina plac budowy, dopiero będziemy wywozić resztki materiałów, które nam zostały. Tak czy inaczej, szukamy inspiracji przede wszystkim odnośnie małej architektury, typu altanka, huśtawki itp. Wydaje nam się, że to trzeba zrobić najpierw. Nie chcemy też kupować w popularnych marketach, raczej wolelibyśmy coś oryginalnego. Ogólnie szukamy inspiracji. Może ktoś coś by podpowiedział? Mieszkamy pod Krakowem.

Marlenka

Użytkownik

#2016-08-31 04:58:42 
Hej, no więc tak. Jeśli chodzi o małą architekturę, to najlepiej poszukać prywatnych firm, które robią na zamówienie. Wyjdzie może ciutek drożej, ale na pewno będzie oryginalniej, a przede wszystkim solidniej niż ze sklepu. Natomiast jeśli chodzi ogólnie o projektowanie ogrodów to moge polecić te firmę http://www.green-dreams.pl/, która się zajmuje projektowaniem ogrodów. Dobrze mieć na wstępie całościowy projekt, nawet jeśli rozłożycie prace na raty, a nie kupować przypadkowe elementy i rośliny.

sniper91

Użytkownik

#2016-08-31 05:43:21 
Ja również polecam firmę od architektury krajobrazu. Potem możecie sobie rozłożyć realizację projektu nawet na kilka lat, ale jednak lepiej mieć jakiś punkt wyjścia, żeby potem efekt był spójny. Jestem z branży i generalnie Klienci czasem mi się skarżą, że nie wiedzieli, że ta czy inna roślina będzie tak wyglądać, tak szybko uschnie albo się rozrośnie za bardzo itd. Architekt zna się na tym i rozplanuje wszystko z góry.

Marlenka

Użytkownik

#2016-08-31 06:11:21 
Jeśli chodzi o małą architekturę to mogę polecić coś, co ostatnio bardzo mi się spodobało, a mianowicie pergole. Są fajne bo w połączeniu np. z żaglem ogrodowym tworzą fajną strefę wypoczynkową.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015