Kiedy zmieniać opony

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Potrzebna konsultacja, ale bez uśmiechów proszę. Fakt jestem blondynką, ale piszę, bo wiem, że trzeba już coś z tym zrobić. Chodzi o zmianę opon. Na zewnątrz jest już około 10 stopni, czy to już czas, żeby zmienić opny zimowe na letnie.

Yuriko

Użytkownik

#2016-08-04 02:24:56 
Ja się nie śmieje, bo znam wielu facetów, którzy nie znają odpowiedzi na tego rodzaju pytanie. Co więcej znam wielu, którzy przez cały rok jeżdżą na oponach zimowych niszcząć je niemiłosiernie. To już jest ten czas, kiedy powinnaś zmienic oponu na letnie. Mrozów już raczej nie będzie.

sniper91

Użytkownik

#2016-08-04 03:23:59 

Kolega ma rację zmieniaj już. Ja mam opony zimowe Michelin i za nic w świecie nie pozwoliłbym sobie jeździć na nich przez cały rok. Szkoda po prostu pieniędzy, a i bezpieczeństwo jest zdecydwoanei wyższe na oponach odpowiednich do pory roku.

Marlenka

Użytkownik

#2016-08-04 04:03:55 
Czyli dobrze kombinowałam i pamiętałam, że jest coś na rzeczy. Muszę się w takim razie umówić do wulkanizatora. A jakie macie jeszcze typy odnośnie dobrych opon. Pewnie będę musiała kupić nowy zestaw na lato.

Yuriko

Użytkownik

#2016-08-04 05:44:44 

No w tym przypadku to polecam na przykład tutaj dobre oponki http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Michelin-letnie. To już klasa światowa i w większości krajów na świecie na nich jeżdżą.

Marlenka

Użytkownik

#2016-08-04 07:22:14 

No słyszałam o tej marce i to nieraz. Ja akurat naleze do osób, które lubią czuć się bezpiecznie na drodze, więc inwestuje ile mogę. Interesowałam się też Goodyearem, bo to też z tego co wiem dobra marka.

Yuriko

Użytkownik

#2016-08-04 08:28:51 

Zgadza się, to też dobra marka, podobnie jak Continental opony tej firmy też są uznawane za najwyższą półkę na rynku oponiarskim. Teraz musisz po prostu rozpytać znajomych, na których oponach jeździ się wygodnie dla danego typu jazdy. To bardzo ważne, żeby dopasować je pod konkretny styl.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-08-04 08:42:13 

Jeśli mogę się wtrącić to ja robię zakupy tylko w dobrym sklepie oponiarskim w sieci, bo tam są najlepsze ceny. Ten sklep, o którym kolega już wspomniał znam i bardzo go cenię za dobre podejście do klienta zarówno pod względem cenowy, jak i względem wyposażenia sklepu. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, w której czegoś by nie było.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015