Jakie lampy najbardziej nadają się do łazienki?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Jak sądzicie jakie oświetlenie dać w łazience? Co będzie dobrze wyglądać? Oczywiście zależy mi zarówno na estetyce jak i funkcjonalności. Szukam jakiś ciekawych pomysłów na gustowną aranżację.

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-07-13 00:54:30 
Ja zamontowałam sobie nowoczesną wiszącą lampę. I powiem szczerze, ze pasuje idealnie. Szczególnie dobrze wygląda powieszona nad wanną. Daje taki romantyczny klimat. Do tego wystarczy dodać olejki zapachowe i można rozkoszować się relaksem we własnym domu. Nie trzeba wychodzić do żadnego SPA.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-07-13 01:08:31 
Do łazienki dobra jest taśma ledowa. Decyduje się na nią coraz więcej ludzi. Jest bardzo wygodna, a przy tym daje bardzo miłą strugę światła. No i najważniejsze jest energooszczędna, więc przyczyni się do zmniejszenia rachunków za prąd.

melonowa

Użytkownik

#2016-07-13 01:19:57 
Tutaj znajdziesz bardzo duży wybór różnych lamp łazienkowych http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-lazienki/78. Znajdziesz tam wszystko od plafonów, po kinkiety, aż do wiszących lamp. Wybór odpowiedniego dla ciebie modelu nie powinien być trudny.

Unixowy

Użytkownik

#2016-07-13 03:56:49 
Łazienka to bardzo intymne pomieszczenie. Najczęściej przebywamy w nim zupełnie sami. Przy oświetleniu łazienki warto pomyśleć o lampach przy lustrze. Światło nie powinno być zbyt ostre, ponieważ spowoduje to, że człowiek przeglądający się w lustrze będzie wyglądał mniej korzystnie.

bezzałogowy

Użytkownik

#2016-07-13 05:32:12 
Ostre światło uwypukli wszystkie niedoskonałości skóry, a wbrew pozorom nie jest to zaleta. Zdecydowanie lepiej mieć delikatnie przygaszone światło, które ukryje powierzchowne wady.

meski_typ

Użytkownik

#2016-07-13 08:26:14 
Dla mnie łazienka jest bardzo intymnym miejscem, ale nie zgadzam się z tezą, ze korzysta się z tej przestrzeni w pojedynkę. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne kąpiele. A przy okazji oszczędza się sporą ilość wody. Dlatego aranżacja łazienki powinna być dobierana z myślą o wspólnym spędzaniu czasu.

ronaldoVII

Użytkownik

#2016-07-13 10:56:43 
Kto, co lubi. Ja uważam, ze jest to trochę niehigieniczne. Co innego po prysznicem, gdy spłukuje się cały bród. To rozumiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015